خیلی بعد نوشت

سلام دوستای گلم امیدوارم حالتون خوب باشه به پیشنهاد

آقای حسین هروز که مطالعه میکنیم به نیت یکی از اعضای گروه اینکاروانجام بدیم،طبق توافق یکی ازبالا یکی ازپایین لیست انتخاب میشه :)
هرروز که نوبت هرشخصی باشه توجدول تیکابا گل(⚘)مشخص میشه وپایین پست اون روز هم بایاداوری

آقای حسین  اسم اون شخصی که نوبتشه اضافه میشه.که صرفایادآوری بشه یکی از نیت های مطالعتون اون شخصی باشه که اون روزنوبتشه

آهان گفتم تیک یادم افتاداینوبگم

گرچه دارچین جونم زودترکشفش کرد :)
اون بالا سمت چپ رو منو تیک قرآن کلیک کنید :)
ببینید

باران جون چه کرده؟همه رودیوونه کرده :)
خیلیییی خوب شد،من که خیالم حسابی راحت شد دیگه برنامه هرکس افتاددست خودش وشخصی سازی شدوخیالمون راحته که کسی جانمیمونه، هرکسی هرزمانی بخونه، دقیق میدونه کجاست،پیشروی گروه هم،ابدا، متوقف نمیشه:)تاکیدمیکنم که دیگه پیشروی ابدا متوقف نمیشه :)))  این خطاینم نشون

بعد توقسمت ایام هفته درپایین هرروز لینک پست مربوطه هم قرارگرفته،درواقع تیکاروتوهمون پست روزمربوطه میزنید بعدش من اخرروز اضافه میکنم به اون جدول البته از

باران جونم ایده گرفتم به جای تیک 
دیگه
❤️ قلب ❤️ بزارم دست گل 

باران جانم دردنکنه، اصلافکرشونمیکردم این گل وبلبل وقلب باعث بشه دوباره انقدر خودم انگیزه بگیرم واین جدول باعث شه ذهنم منظم شه وحس همون روز اول برام ایجادشه امیدوارم اون حس خوبه شماهاهم برگرده❤️

راستی دوستای گلم یه لطفی بکنید یه پارتی بازی کنید بااون قلبای مهربونتون بازم واسه اون دوست من دعاکنید که اون خبر خوبه برسه بهش  ممنونم ازتون❤️

⚘ امروز نوبت

آقای اشکان ارشادی

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها